Manager achiziții

PROFIL CANDIDAT :

Studii medii / superioare.

Domiciliu in Iasi.

Cunostinte de limba engleza (vorbit si scris)

Cunostinte PC ( pachetul Office – word, excel)

Solicitam la angajare Cazier Judiciar ( vechime eliberare cel mult 3 luni)

Printre responsabilitățile principale ale acestui rol se află următoarele:

  • identificarea și selectarea furnizorilor (conform criteriilor de preț, calitate și dată de livrare stabilite la nivel de companie);
  • negocierea prețurilor de achiziție și semnarea contractelor cu furnizorii;
  • menținerea și dezvoltarea relației de colaborare cu furnizorii, urmărind derularea corespunzătoare a contractelor comerciale (din punct de vedere al condițiilor comerciale, tehnice, financiare)
  • monitorizarea schimbărilor din piață (predicții în ceea ce privește evoluția prețurilor și impactul acesteia asupra activității viitoare a companiei);
  • pregătirea și monitorizarea bugetului procesului de achiziții.

Program : Luni – Vineri ( 08:30-17:30)

Pachetul financiar se discuta in timpul interviului si se stabileste functie de experienta.

* Garantăm confidențialitatea aplicării;
* Doar CV-urile candidaților ce corespund cerințelor ocupării postului vor fi luate în considerare.